Методична робота

Відкрите заняття на тему

Заняття з економіки "У  супермаркеті"

Група: старша

Вихователь: Скічко В.С.

Організація методичної роботи із педагогічними кадрами  у ДНЗ вимагає не лише знання особистісних рис педагогів, їхніх проблем і потреб, а також готовністі педагогічного колективу до змін у  відповідності до нових  вимог сьогодення, уміння педагогів використовувати фахову інформацію, обирати нові підходи у вирішенні педагогічних проблем у своїй діяльності.

Основні завданняв, що стоять перед вихователем – методистом , і які  наближають до мети - це сприяння становленню професійної компетентності вихователів, оволодіння ними мистецтвом міжособистісного спілкування; підвищення творчої активності; стимулювання пошуку новітніх підходів до вирішення програмових завдань, оволодіння вмінням працювати в команді; опрацювання перспективних наукових досягнень; виявлення творчої ініціативи у впровадженні інновацій в практику роботи та  професійне вдосконалення.

Постійне фахове  зростання педагогів та їхньої співпраці  з дошкільниками  – найкращий показник результативності методичної роботи у дошкільному навчальному закладі.

Семінар-практикум, організований та проведений у співпраці методиста ДНЗ №6 Павлюченко Л.О. та "вихователя-методиста" ДНЗ №6 Сіденко Н.І.,дав змогу педагогам нашого колективу отримати нову інформацію та повправлятися у використанні нових методик у роботі з дітьми (використання коректурних таблиць, дослідницької діяльності...)

К ДНЗ, що дозволяє ознайомитися з надбаннями колег, взяти до уваги їх напрацювання та запозичити щось новеньке для своєї роботи з дітьми.

Цього разу заняття провели А.О.Іваненко з дітьми молодшої групи з розділу сенсорного розвитку дітей, та В.І.Петренко заняття по зображувальній діяльності з використанням новітніх технологій фактурне малювання у поєднанні з аплікацією) зі старшими дошкільниками.

15.03.2013

Колективний перегляд заняття у середній групі №1. Вихователь Скічко В.С.

Тема заняття "Вода-це життя" (Кругообіг та стани води в природі, значення води для живих організмів).

У дошкільному навчальному закладі №6 пройшло методоб'єднання вихователів Олександрівського району з питання «Розвиток життєво компетентної творчої особистості з раннього віку» (керівник Сіденко Н.І.).

Психолог ДНЗ Поцілуйко Г.М. та вчитель-логопед Ситник С.О. ознайомили педагогів з новітніми методиками у роботі з дітьми, надали їм теоретичні та практичні поради.