Методична робота

12.04.2013

Колективні перегляди занять - одна з форм підвищення педагогічної майстерності вихователів ДНЗ, що дозволяє ознайомитися з надбаннями колег, взяти до уваги їх напрацювання та запозичити щось новеньке для своєї роботи з дітьми.

Цього разу заняття провели А.О.Іваненко з дітьми молодшої групи з розділу сенсорного розвитку дітей, та В.І.Петренко заняття по зображувальній діяльності з використанням новітніх технологій фактурне малювання у поєднанні з аплікацією) зі старшими дошкільниками.

15.03.2013

Колективний перегляд заняття у середній групі №1. Вихователь Скічко В.С.

Тема заняття "Вода-це життя" (Кругообіг та стани води в природі, значення води для живих організмів).

У дошкільному навчальному закладі №6 пройшло методоб'єднання вихователів Олександрівського району з питання «Розвиток життєво компетентної творчої особистості з раннього віку» (керівник Сіденко Н.І.).

Психолог ДНЗ Поцілуйко Г.М. та вчитель-логопед Ситник С.О. ознайомили педагогів з новітніми методиками у роботі з дітьми, надали їм теоретичні та практичні поради.