Раді Вас вітати на офіційному сайті Олександрівського ЗДО №6!

Малюк прийшов у яскравий і радісний, багатоголосий і багатоколірний, великий і складний світ. Саме життя - побут людини, її праця, природа - все це джерело, що живить естетичні переживання дитини. Яскраве, наочне, привабливе перш за все сприймається малюком як прекрасне. Дитина освоює в житті колір, лінії, звуки, ритм руху, симетрію і асиметрію, які поступово, у міру її розвитку виступають перед нею як прекрасні форми і властивості. Зручність і доцільність обстановки ЗДО викликає в дитини бажання не тільки милуватися, а й поводитися відповідно до краси оточення, що постійно привертає увагу малюка, викликаючи бажання брати участь у створенні свого світу, відображати побачене в іграх, сповнюють дитину радістю, приносять їй задоволення.

Працівниками Олександрівського ЗДО №6 створене  предметно-розвивальне середовище, яке  насичене різноманітними сенсорними, дидактичними та ігровими матеріалами, під час добору яких педагоги орієнтуються на пізнавальні запити й інтереси дітей. У такому середовищі дитині забезпечено підтримку щодо встановлення, затвердження відчуття впевненості в собі, можливості випробувати і використати свої здібності, самостійність, щоб з позиції розвитку, самореалізації, самовираження предметно-розвивальне середовище було  насичено тим різноманіттям ігрового і дидактичного матеріалу, який дійсно залишає за дитиною свободу вибору, та забезпечує на різних етапах розвитку дитини формування в неї досвіду самопізнання Дошкільнята  виступають активними співавторами і творцями предметно-розвивального середовища.

Як відомо, незаповнене і безбарвне предметно-розвивальне середовище справляє на дітей негативний вплив, гальмує розвиток особистості. Перенасичене середовище так само погано впливає на психіку малят. І тільки періодично поновлюване, варіативне, оптимально організоване предметно-ігрове середовище має розвивальний вплив, спонукає дитину до активної пізнавальної діяльності, позитивно впливає на її емоційну сферу, мобілізує процеси мислення, виховує естетичне сприйняття світу.

Головна функція вихователя дитячого садочка - допомогти дитині навчитися зберігати свій життєвий світ, тому що родом з дитинства всі найкращі спогади та мрії і плани на майбутнє.

27 жовт. 2023
АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ У 2023 РОЦІ.
АТЕСТАЦІЯ ПЕДПРАЦІВНИКІВ У ОЛЕКСАНДРІВСЬКОМУ ЗДО №6
17 серп. 2023