6 бер. 2019

ВІТАЄМО З ЖІНОЧИМ СВЯТОМ ТА ВЕСНОЮ !

Весняні дарунки Весна дарує кожному, що треба і що хочеться. Полям — сніги поталі, лісам — траву і листя, птахам, які вертають, дарує рідні гнізда. По жмені ластовиння весна дарує дітям, а мамам — ранки сині та перші ніжні квіти. Річкам дарує воду, зернинам — теплу землю, а сіячам — роботу, почесну і веселу.
6 бер. 2019

...

..
7 січ. 2019

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ !

Щедрий вечір, добрий вечір- І дорослим і малечі! Щастя, радості, любові, Щоб завжди були здорові І багаті, і веселі І на дворі, і в оселі. Щоб Господь оберігав, Вам усе потрібне дав! Щоб ви квітли з кожним роком, Отже, всіх вас з Новим роком!
19 груд. 2018

ВІТАЄМО ВАС ЗІ СВЯТОМ МИКОАЯ ЧУДОТВОРЦЯ!

емна нічка наступає, Снігом білим засипає, Всі дороги і будинки, Всі дерева і ялинки. Ніби казка на малюнку – Сніг малює візерунки. Двері в хату відкривай, Йде до вас сам Миколай . Він несе свої вітання, Радість, свято, побажання: Щоб у кожній хаті – всі були багаті! Щоб у кожнім домі всі жили в любові!
5 груд. 2018

Колективний перегляд

« Пов’язуємо образ і слово.» (заняття з використанням прийомів мнемотехніки
28 лист. 2018

Заняття-гра з валеології

Живе-не живе
22 лист. 2018

Інтегроване заняття

"Щоб здоровя гарне мати, про здоровя треба дбати"
19 жовт. 2018

Психолого - педагогічний семінар для педагогів

"ПОБУДОВА ЕФЕКТИВНОГО СПІЛКУВАННЯ ТА ВАЄМОДІЇ З БАТЬКАМИ"
12 жовт. 2018

ЗІ СВЯТОМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ,ДНЕМ КОЗАЦТВА ТА ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Покривала Покровонька Своїм дітям головоньки Кому славою, кому крицею Кому рідною землицею Затуляла від куленьки Чи осколка ворожого. Кому – братню підмогоньку Кому- ангела Божого. Хтось вернувся до хатоньки Хтось назавжи – у вирію… Хлопченятко чубатеньке Каску таткову міряє.
23 серп. 2018

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ !

Щоб довелося мандрувати – Піти по рідній всій землі: У кожне місто завітати, У кожнім побувать селі, – То навіть би за сотню років Цього б не встигли ми зробить: Простори в нас такі широкі, А міст і сіл – що не злічить! М. Познанська