КОЛЕКТИВНИЙ ПЕРЕГЛЯД ЗАНЯТТЯ З ЕКОНОМІЧНОГО ВИХОВАННЯ У ДОШКІЛЬНИКІВ У СТАРШІЙ ГРУПІ. ВИХОВАПТЕЛЬ : СКІЧКО В,С,
12 трав. 2017

ДЕНЬ МАТЕРІ

Бути мамою — то гордість, честь велика, дар небес, Хай велику втіху, радість вам приносить цей процес. Тільки радують постійно шибеники вас малі, Хай не буде щасливіше матері на всій землі.
11 трав. 2017

МЕТОДИЧНА СКАРБНИЧКА: СТЕЖКАМИ РІДНОГО КРАЮ (З розділу національно -патріотичного виховання дошкільників)

КОЛЕКТИВНИЙ ПЕРЕГЛЯД: Екскурсія до музею Л. Мацієвича
14 квіт. 2017

ХРИСТОС ВОСКРЕС ! НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ СВЯТА У ДИТЯЧОМУ САДКУ.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ВІТАЄМО ВАС З ВЕЛИКОДНЕМ !
13 квіт. 2017

ТИЖДЕНЬ ОБЖД "БЕЗПЕКА У ТВОЄМУ ЖИТТІ"

Співпраця колективу ДНЗ та МНС по охороні та безпеці життя дітей.