19 груд. 2018

ВІТАЄМО ВАС ЗІ СВЯТОМ МИКОАЯ ЧУДОТВОРЦЯ!

емна нічка наступає, Снігом білим засипає, Всі дороги і будинки, Всі дерева і ялинки. Ніби казка на малюнку – Сніг малює візерунки. Двері в хату відкривай, Йде до вас сам Миколай . Він несе свої вітання, Радість, свято, побажання: Щоб у кожній хаті – всі були багаті! Щоб у кожнім домі всі жили в любові!
5 груд. 2018

Колективний перегляд

« Пов’язуємо образ і слово.» (заняття з використанням прийомів мнемотехніки
28 лист. 2018

Заняття-гра з валеології

Живе-не живе
22 лист. 2018

Інтегроване заняття

"Щоб здоровя гарне мати, про здоровя треба дбати"
19 жовт. 2018

Психолого - педагогічний семінар для педагогів

"ПОБУДОВА ЕФЕКТИВНОГО СПІЛКУВАННЯ ТА ВАЄМОДІЇ З БАТЬКАМИ"
12 жовт. 2018

ЗІ СВЯТОМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ,ДНЕМ КОЗАЦТВА ТА ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Покривала Покровонька Своїм дітям головоньки Кому славою, кому крицею Кому рідною землицею Затуляла від куленьки Чи осколка ворожого. Кому – братню підмогоньку Кому- ангела Божого. Хтось вернувся до хатоньки Хтось назавжи – у вирію… Хлопченятко чубатеньке Каску таткову міряє.
23 серп. 2018

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ !

Щоб довелося мандрувати – Піти по рідній всій землі: У кожне місто завітати, У кожнім побувать селі, – То навіть би за сотню років Цього б не встигли ми зробить: Простори в нас такі широкі, А міст і сіл – що не злічить! М. Познанська
25 черв. 2018

До Дня Конституції України.

"Перлина Україна. На весь світ одна Єдина!"
22 черв. 2018

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ

Співпраця з КЗ "ДЮСШ" та відділом молоді та спорту.
19 черв. 2018

"ЛІТО, ЛІТЕЧКО ПРИЙШЛО -ДІТЯМ РАДІСТЬ ПРИНЕСЛО !"

"Діти охоче чимось займаються. Це дуже корисно, а тому не лише не можна цьому заважати, а необхідно вживати заходів, щоб завжди їм було що робити" Я.А.Коменський