"ЛІТО, ЛІТЕЧКО ПРИЙШЛО -ДІТЯМ РАДІСТЬ ПРИНЕСЛО !"

19 черв. 2018
"Діти охоче чимось займаються. Це дуже корисно, а тому не лише не можна цьому заважати, а необхідно вживати заходів, щоб завжди їм було що робити" Я.А.Коменський

Літо-найулюбленіша пора малюків. Адже це час здійснення мрій, час активних ігор, оздоровлення.

Для працівників ДНЗ "Світлячок"-це найвідповідальніша пора. Колектив дитсадка постійно дбає про створення таких умов,  щоб діти відпочиваючи, реалізували  дитячі мрії,  отримали  нові яскраві враження, дізналися   багато  нового , оздоровилися на свіжому повітрі.

Ефективним засобом оздоровлення є прогулянки. Активна  діяльність на прогулянці  (ігри, спортивні розваги, спостереження, трудова діяльність) загартовує дітей,  розвиває їхні  рухи, сприяє фізичному розвитку, підвищує життєвий тонус. Тому педагоги намагаються влітку забезпечити максимальне перебування  малят на свіжому повітрі.

Використання у літній період спортивних вправ та рухливих ігор, дитячого туризму, екскурсій за межі садочка (в поле, на луки, на  стадіон, в парк або ж ліс) допомагають підвищувати витривалість дітей,  удосконалювати рухові навички,  загартовують повітрям, сонцем, водою.

Епізоди заняття-квесту "Пошук скарбів"(за планом-схемою) Вихователь Мах Т.П.

КОНКУРС  "ТАНЦЮВАЛЬНА ДОРІЖКА"        (Відповідальна  музкерівник Лавріненко В.П.0)

Самостійна зайнятість.