Порядок реєстрації

Шановні батьки! На сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік дітей, що потребують місця у дошкільному навчальному закладі.

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в дитячому садку. Тепер для них створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому. Для цього необхідно заповнити форму у розділі «Електронна  реєстрація» на даному сайті. Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільну установу, дізнатися всю необхідну інформацію про обраний    дитячий садок.

Для успішної  реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. Заява в електронному вигляді забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік.

ДЛЯ ВНЕСЕННЯ ДО РЕЄСТРУ ПІДЛЯГАЄ НАСТУПНА ІНФОРМАЦІЯ:

а) про дитину:

-    прізвище, ім'я, по батькові;

-    дата народження;

-    адреса проживання;

-    серія та номер свідоцтва про народження;

-    інформація про пільгову категорію (за наявності);

-    навчальний заклад, який має відвідувати дитина.

б) про батьків:

-    прізвище,імя, по батькові батька або матері, або осіб,що їх замінюють;

-    адреса реєстрації місця проживання;

-    контактні дані (телефон, електронна адреса)

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником відповідно до списків, сформованих базою даних, упродовж періоду комплектації груп раннього та молодшого віку (серпень-вересень) поточного року та протягом року для інших вікових груп у відповідний дошкільний навчальний заклад.

У випадку недоукомплектування груп керівник ДНЗ здійснює прийом дітей упродовж календарного року відповідно до списків, сформованих базою даних.       Заявник самостійно стежить за черговістю та статусом своєї заявки в Реєстрі. При зміні статусу автоматично на електронну адресу заявника буде відправлене електронне повідомлення з оповіщенням про його зміну.

У разі встановлення статусу «Є можливість зарахування в ДНЗ» заявник зобов'язується протягом 30 календарних днів подати керівнику ДНЗ усі необхідні документів для зарахування, передбачені п.6 Положення Про дошкільний навчальний заклад від 12.03.2003 року №305 (зі змінами):

- заява батьків або особи, яка їх замінює;

- медична картка про стан здоров'я дитини (ф. № 026/о);

- свідоцтво про народження;

Електронна реєстрація не є чергою до ДНЗ №6, оскільки при складанні списків враховується вік дитини, розподіл по групах та позачерговість і першочерговість претендентів. (при наявності  документів, що підтверджують  пільги) .

ПОЗАЧЕРГОВО ЗАРАХОВУЮТЬСЯ ДО ДНЗ НАСТУПНІ КАТЕГОРІЇ:

- діти батьків-інвалідів І групи, в тому числі діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС (1:5);

- діти багатодітних сімей, де є двоє і більше дітей дошкільного віку, якщо одна дитина відвідує даний ДНЗ (1:5);

- діти військовослужбовців, працівників прокуратури, судів та правоохоронних органів, що призначені для проходження служби з іншої місцевості (1:5).

- діти , батьки яких мають статус відповідно до пункту 19 статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту". ( статус учасника АТО)

- діти осіб тимчасово переміщених на території України із зони АТО

ПЕРШОЧЕРГОВО ЗАРАХОВУЮТЬСЯ ДО ДНЗ НАСТУПНІ КАТЕГОРІЇ

-  діти - інваліди, які не мають протипоказань перебування у днз

- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

- діти, які перебувають під опікою чи в прийомних сім'ях;

-  діти одиноких батьків (виключно вдів та вдовців)

- діти працівників дошкільних закладів у разі виходу на роботу.

- багатодітна сім'я (троє і більше дітей) з них двоє і більше дітей дошкільного віку.