24 бер. 2017

"ВЕСНЯНИЙ ПЕРЕДЗВІН"

"СОНЦЕ СВІТИТЬ, СОНЦЕ СЯЄ -ВСЯ ПРИРОДА ОЖИВАЄ"
23 бер. 2017

Семінар -практикум для вихователів від практичного психолога .

"Як боротися з дитячою агресією"
22 бер. 2017

КОЛЕКТИВНИЙ ПЕРЕГЛЯД. Прогулянка екологічною стежиною дитячого садка.

Бінарне заняття у старшій групі на тему виховання патріотизму.
11 січ. 2017

З НОВИМ РОКОМ ТА ЗИМОВИМИ СВЯТАМИ!

Наближення Нового року – це не просто переддень нових 12 місяців. Усе набагато складніше: це – ворота, які ведуть в нове, ні з чим незрівняне життя, сповнене тих самих чудес, в які ми вже й не віримо. Але ж у Новий рік можливо все, чи не так? Недарма народна мудрість каже: як зустрінеш його, так і проведеш. Новий Рік - одне із найзагадковіших свят, і не тільки тому, що його очікування й святкування пов'язане зі світом добрих казок і магії, але ще й тому, що в культурній загальнолюдській традиції - це, мабуть, єдина знаменна подія, що впродовж століть і щорічно відзначається людьми у всіх країнах і на всіх континентах.
5 груд. 2016

Талановиті діти

«Дитина не лотерейний квиток, на який повинен впасти виграш у вигляді портрета у залі магістратури або бюста в фойє театру. У кожному є своя іскра, яка можезапалювати багаття щастя і правди, і в якому-небудь десятому поколінні, бути може, нагло запалає він пожежею генія і спалить свій рід, обдарувавши людство світлом нового сонця» Януш Корчак
2 груд. 2016

ДЕНЬ ОСІННІХ ІМЕНИННИКІВ

Святкування дня народження- найбажаніше свято для дошкільнят. У кожній сімї є свої традиції присвячені іменинникам. А в нашому садочку дуже гарна традиція - колективне вітання з іменинами.Цікаво,весело і святково пройшла розвага, присвячена осіннім іменинникам нашого дошкільного закладу.
8 лист. 2016

Тиждень знань пожежної безпеки

(7.11.2016 -11.11.2016)
8 лист. 2016

Тиждень мови та писемності

Екскурсія старших дошкільників до районної дитячої бібліотеки

5 груд. 2018
Колективний перегляд
« Пов’язуємо образ і слово.» (заняття з використанням прийомів мнемотехніки
28 лист. 2018
Заняття-гра з валеології
Живе-неживе
22 лист. 2018
Інтегроване заняття
"Щоб здоровя гарне мати, про здоровя треба дбати"
19 жовт. 2018
Психолого - педагогічний семінар для педагогів
"ПОБУДОВА ЕФЕКТИВНОГО СПІЛКУВАННЯ ТА ВАЄМОДІЇ З БАТЬКАМИ"
12 жовт. 2018
ЗІ СВЯТОМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ,ДНЕМ КОЗАЦТВА ТА ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!
Покривала Покровонька Своїм дітям головоньки Кому славою, кому крицею Кому рідною землицею Затуляла від куленьки Чи осколка ворожого. Кому – братню підмогоньку Кому- ангела Божого. Хтось вернувся до хатоньки Хтось назавжи – у вирію… Хлопченятко чубатеньке Каску таткову міряє.
23 серп. 2018
З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ !
Щоб довелося мандрувати – Піти по рідній всій землі: У кожне місто завітати, У кожнім побувать селі, – То навіть би за сотню років Цього б не встигли ми зробить: Простори в нас такі широкі, А міст і сіл – що не злічить! М. Познанська