11 січ. 2017

З НОВИМ РОКОМ ТА ЗИМОВИМИ СВЯТАМИ!

Наближення Нового року – це не просто переддень нових 12 місяців. Усе набагато складніше: це – ворота, які ведуть в нове, ні з чим незрівняне життя, сповнене тих самих чудес, в які ми вже й не віримо. Але ж у Новий рік можливо все, чи не так? Недарма народна мудрість каже: як зустрінеш його, так і проведеш. Новий Рік - одне із найзагадковіших свят, і не тільки тому, що його очікування й святкування пов'язане зі світом добрих казок і магії, але ще й тому, що в культурній загальнолюдській традиції - це, мабуть, єдина знаменна подія, що впродовж століть і щорічно відзначається людьми у всіх країнах і на всіх континентах.
5 груд. 2016

Талановиті діти

«Дитина не лотерейний квиток, на який повинен впасти виграш у вигляді портрета у залі магістратури або бюста в фойє театру. У кожному є своя іскра, яка можезапалювати багаття щастя і правди, і в якому-небудь десятому поколінні, бути може, нагло запалає він пожежею генія і спалить свій рід, обдарувавши людство світлом нового сонця» Януш Корчак
2 груд. 2016

ДЕНЬ ОСІННІХ ІМЕНИННИКІВ

Святкування дня народження- найбажаніше свято для дошкільнят. У кожній сімї є свої традиції присвячені іменинникам. А в нашому садочку дуже гарна традиція - колективне вітання з іменинами.Цікаво,весело і святково пройшла розвага, присвячена осіннім іменинникам нашого дошкільного закладу.
8 лист. 2016

Тиждень знань пожежної безпеки

(7.11.2016 -11.11.2016)
8 лист. 2016

Тиждень мови та писемності

Екскурсія старших дошкільників до районної дитячої бібліотеки
27 вер. 2016

ВІТАЄМО З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

Шановні колеги, вітаю Вас з Днем дошкілля!
2 вер. 2016

ЩОБ У СЕРЦІ ЖИЛА БАТЬКІВЩИНА

ТЕМАТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ
23 серп. 2016

З Днем незалежності України

Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України.
15 черв. 2016

Адаптація дошкільнят до умов дитячого навчального закладу.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ БАТЬКІВ.
12 квіт. 2016

ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

" ЦИВИЛЬНЫЙ ЗАХИСТ - ЦЕ НЕ ЖАРТИ, ТРЕБА ВСІМ ПРО НЬОГО ЗНАТИ"

23 серп. 2018
З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ !
Щоб довелося мандрувати – Піти по рідній всій землі: У кожне місто завітати, У кожнім побувать селі, – То навіть би за сотню років Цього б не встигли ми зробить: Простори в нас такі широкі, А міст і сіл – що не злічить! М. Познанська
25 черв. 2018
До Дня Конституції України.
"Перлина Україна. На весь світ одна Єдина!"
22 черв. 2018
ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ
Співпраця з КЗ "ДЮСШ" та відділом молоді та спорту.
19 черв. 2018
"ЛІТО, ЛІТЕЧКО ПРИЙШЛО -ДІТЯМ РАДІСТЬ ПРИНЕСЛО !"
"Діти охоче чимось займаються. Це дуже корисно, а тому не лише не можна цьому заважати, а необхідно вживати заходів, щоб завжди їм було що робити" Я.А.Коменський
4 черв. 2018
Літнє оздоровлення
.Знаєш, скільки справ у літа? Їх усіх не полічити! Треба нам підсмажить спини, Ніс убрати в ластовиння, Накупати нас у річці Наперед на три сторіччя, Та іще подарувати Лісу й лугу буйні шати. Словом, справ — не полічити! Та найбільше треба літу, Щоб зуміли я і ти Набагато підрости! Костецький Анатолій