13 квіт. 2017

ТИЖДЕНЬ ОБЖД "БЕЗПЕКА У ТВОЄМУ ЖИТТІ"

Співпраця колективу ДНЗ та МНС по охороні та безпеці життя дітей.

24 бер. 2017

"ВЕСНЯНИЙ ПЕРЕДЗВІН"

"СОНЦЕ СВІТИТЬ, СОНЦЕ СЯЄ -ВСЯ ПРИРОДА ОЖИВАЄ"
23 бер. 2017

Семінар -практикум для вихователів від практичного психолога .

"Як боротися з дитячою агресією"
22 бер. 2017

КОЛЕКТИВНИЙ ПЕРЕГЛЯД ЗАНЯТТЯ З НАЦІОНАЛЬНО - ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ.

Бінарне заняття у старшій групі на тему виховання патріотизму.
11 січ. 2017

З НОВИМ РОКОМ ТА ЗИМОВИМИ СВЯТАМИ!

Наближення Нового року – це не просто переддень нових 12 місяців. Усе набагато складніше: це – ворота, які ведуть в нове, ні з чим незрівняне життя, сповнене тих самих чудес, в які ми вже й не віримо. Але ж у Новий рік можливо все, чи не так? Недарма народна мудрість каже: як зустрінеш його, так і проведеш. Новий Рік - одне із найзагадковіших свят, і не тільки тому, що його очікування й святкування пов'язане зі світом добрих казок і магії, але ще й тому, що в культурній загальнолюдській традиції - це, мабуть, єдина знаменна подія, що впродовж століть і щорічно відзначається людьми у всіх країнах і на всіх континентах.
5 груд. 2016

Талановиті діти

«Дитина не лотерейний квиток, на який повинен впасти виграш у вигляді портрета у залі магістратури або бюста в фойє театру. У кожному є своя іскра, яка можезапалювати багаття щастя і правди, і в якому-небудь десятому поколінні, бути може, нагло запалає він пожежею генія і спалить свій рід, обдарувавши людство світлом нового сонця» Януш Корчак
2 груд. 2016

ДЕНЬ ОСІННІХ ІМЕНИННИКІВ

Святкування дня народження- найбажаніше свято для дошкільнят. У кожній сімї є свої традиції присвячені іменинникам. А в нашому садочку дуже гарна традиція - колективне вітання з іменинами.Цікаво,весело і святково пройшла розвага, присвячена осіннім іменинникам нашого дошкільного закладу.
8 лист. 2016

Тиждень знань пожежної безпеки

(7.11.2016 -11.11.2016)

5 січ. 2018
З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
Хай ангел торкнеться вас ніжно крилом, зігріє вам серце Різдвяним теплом. Хай радість, кохання наповнять ваш дім, оселяться щастя і спокій у нім!
28 груд. 2017
З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ!..ВІТАЄМО ВАС З НОВИМ РОКОМ!
20 груд. 2017
А хто,хто Миколая любить!
ЗАВІТАВ У НАШ ДИТСАДОК СВЯТИЙ МИКОЛАЙ.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"