24 бер. 2017

"ВЕСНЯНИЙ ПЕРЕДЗВІН"

"СОНЦЕ СВІТИТЬ, СОНЦЕ СЯЄ -ВСЯ ПРИРОДА ОЖИВАЄ"
23 бер. 2017

Семінар -практикум для вихователів від практичного психолога .

"Як боротися з дитячою агресією"
22 бер. 2017

КОЛЕКТИВНИЙ ПЕРЕГЛЯД ЗАНЯТТЯ З НАЦІОНАЛЬНО - ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ.

Бінарне заняття у старшій групі на тему виховання патріотизму.
11 січ. 2017

З НОВИМ РОКОМ ТА ЗИМОВИМИ СВЯТАМИ!

Наближення Нового року – це не просто переддень нових 12 місяців. Усе набагато складніше: це – ворота, які ведуть в нове, ні з чим незрівняне життя, сповнене тих самих чудес, в які ми вже й не віримо. Але ж у Новий рік можливо все, чи не так? Недарма народна мудрість каже: як зустрінеш його, так і проведеш. Новий Рік - одне із найзагадковіших свят, і не тільки тому, що його очікування й святкування пов'язане зі світом добрих казок і магії, але ще й тому, що в культурній загальнолюдській традиції - це, мабуть, єдина знаменна подія, що впродовж століть і щорічно відзначається людьми у всіх країнах і на всіх континентах.
5 груд. 2016

Талановиті діти

«Дитина не лотерейний квиток, на який повинен впасти виграш у вигляді портрета у залі магістратури або бюста в фойє театру. У кожному є своя іскра, яка можезапалювати багаття щастя і правди, і в якому-небудь десятому поколінні, бути може, нагло запалає він пожежею генія і спалить свій рід, обдарувавши людство світлом нового сонця» Януш Корчак
2 груд. 2016

ДЕНЬ ОСІННІХ ІМЕНИННИКІВ

Святкування дня народження- найбажаніше свято для дошкільнят. У кожній сімї є свої традиції присвячені іменинникам. А в нашому садочку дуже гарна традиція - колективне вітання з іменинами.Цікаво,весело і святково пройшла розвага, присвячена осіннім іменинникам нашого дошкільного закладу.
8 лист. 2016

Тиждень знань пожежної безпеки

(7.11.2016 -11.11.2016)
8 лист. 2016

Тиждень мови та писемності

Екскурсія старших дошкільників до районної дитячої бібліотеки
27 вер. 2016

ВІТАЄМО З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

Шановні колеги, вітаю Вас з Днем дошкілля!
2 вер. 2016

ЩОБ У СЕРЦІ ЖИЛА БАТЬКІВЩИНА

ТЕМАТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ

КОЛЕКТИВНИЙ ПЕРЕГЛЯД ЗАНЯТТЯ З ЕКОНОМІЧНОГО ВИХОВАННЯ У ДОШКІЛЬНИКІВ У СТАРШІЙ ГРУПІ. ВИХОВАПТЕЛЬ : СКІЧКО В,С,
12 трав. 2017
ДЕНЬ МАТЕРІ
Бути мамою — то гордість, честь велика, дар небес, Хай велику втіху, радість вам приносить цей процес. Тільки радують постійно шибеники вас малі, Хай не буде щасливіше матері на всій землі.
11 трав. 2017
МЕТОДИЧНА СКАРБНИЧКА: СТЕЖКАМИ РІДНОГО КРАЮ (З розділу національно -патріотичного виховання дошкільників)
КОЛЕКТИВНИЙ ПЕРЕГЛЯД: Екскурсія до музею Л. Мацієвича

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України