12 трав. 2017

ДЕНЬ МАТЕРІ

Бути мамою — то гордість, честь велика, дар небес, Хай велику втіху, радість вам приносить цей процес. Тільки радують постійно шибеники вас малі, Хай не буде щасливіше матері на всій землі.
11 трав. 2017

МЕТОДИЧНА СКАРБНИЧКА: СТЕЖКАМИ РІДНОГО КРАЮ (З розділу національно -патріотичного виховання дошкільників)

КОЛЕКТИВНИЙ ПЕРЕГЛЯД: Екскурсія до музею Л. Мацієвича
14 квіт. 2017

ХРИСТОС ВОСКРЕС !

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ВІТАЄМО ВАС З ВЕЛИКОДНЕМ !
13 квіт. 2017

ТИЖДЕНЬ ОБЖД "БЕЗПЕКА У ТВОЄМУ ЖИТТІ"

Співпраця колективу ДНЗ та МНС по охороні та безпеці життя дітей.

24 бер. 2017

"ВЕСНЯНИЙ ПЕРЕДЗВІН"

"СОНЦЕ СВІТИТЬ, СОНЦЕ СЯЄ -ВСЯ ПРИРОДА ОЖИВАЄ"
23 бер. 2017

Семінар -практикум для вихователів від практичного психолога .

"Як боротися з дитячою агресією"
22 бер. 2017

КОЛЕКТИВНИЙ ПЕРЕГЛЯД. Прогулянка екологічною стежиною дитячого садка.

Бінарне заняття у старшій групі на тему виховання патріотизму.
11 січ. 2017

З НОВИМ РОКОМ ТА ЗИМОВИМИ СВЯТАМИ!

Наближення Нового року – це не просто переддень нових 12 місяців. Усе набагато складніше: це – ворота, які ведуть в нове, ні з чим незрівняне життя, сповнене тих самих чудес, в які ми вже й не віримо. Але ж у Новий рік можливо все, чи не так? Недарма народна мудрість каже: як зустрінеш його, так і проведеш. Новий Рік - одне із найзагадковіших свят, і не тільки тому, що його очікування й святкування пов'язане зі світом добрих казок і магії, але ще й тому, що в культурній загальнолюдській традиції - це, мабуть, єдина знаменна подія, що впродовж століть і щорічно відзначається людьми у всіх країнах і на всіх континентах.

6 бер. 2019
ВІТАЄМО З ЖІНОЧИМ СВЯТОМ ТА ВЕСНОЮ !
Весняні дарунки Весна дарує кожному, що треба і що хочеться. Полям — сніги поталі, лісам — траву і листя, птахам, які вертають, дарує рідні гнізда. По жмені ластовиння весна дарує дітям, а мамам — ранки сині та перші ніжні квіти. Річкам дарує воду, зернинам — теплу землю, а сіячам — роботу, почесну і веселу.
6 бер. 2019
...
..
7 січ. 2019
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ !
Щедрий вечір, добрий вечір- І дорослим і малечі! Щастя, радості, любові, Щоб завжди були здорові І багаті, і веселі І на дворі, і в оселі. Щоб Господь оберігав, Вам усе потрібне дав! Щоб ви квітли з кожним роком, Отже, всіх вас з Новим роком!
19 груд. 2018
ВІТАЄМО ВАС ЗІ СВЯТОМ МИКОАЯ ЧУДОТВОРЦЯ!
емна нічка наступає, Снігом білим засипає, Всі дороги і будинки, Всі дерева і ялинки. Ніби казка на малюнку – Сніг малює візерунки. Двері в хату відкривай, Йде до вас сам Миколай . Він несе свої вітання, Радість, свято, побажання: Щоб у кожній хаті – всі були багаті! Щоб у кожнім домі всі жили в любові!
5 груд. 2018
Колективний перегляд