20 лют. 2018

ТИЖДЕНЬ ОБЖД

"НАЙБІЛЬШЕ БАГАТСТВО - ЗДОРОВ"Я"
9 лют. 2018

МЕТОДИЧНА СКАРБНИЧКА. Підсумкові заняття. (6-9 люте)

СТАРШИЙ ДОШКІЛЬНИЙ ВІК
17 січ. 2018

Педагогічна рада №1

Про впровадження інноваційних технологій як засобу оптимізації спільної фізкультурно-оздоровчої роботи ДНЗ і родин:
5 січ. 2018

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Хай ангел торкнеться вас ніжно крилом, зігріє вам серце Різдвяним теплом. Хай радість, кохання наповнять ваш дім, оселяться щастя і спокій у нім!
28 груд. 2017

З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ!..ВІТАЄМО ВАС З НОВИМ РОКОМ!
20 груд. 2017

А хто,хто Миколая любить!

ЗАВІТАВ У НАШ ДИТСАДОК СВЯТИЙ МИКОЛАЙ.

КОЛЕКТИВНИЙ ПЕРЕГЛЯД ЗАНЯТТЯ З ЕКОНОМІЧНОГО ВИХОВАННЯ У ДОШКІЛЬНИКІВ У СТАРШІЙ ГРУПІ. ВИХОВАТЕЛЬ : СКІЧКО В,С,

6 бер. 2019
ВІТАЄМО З ЖІНОЧИМ СВЯТОМ ТА ВЕСНОЮ !
Весняні дарунки Весна дарує кожному, що треба і що хочеться. Полям — сніги поталі, лісам — траву і листя, птахам, які вертають, дарує рідні гнізда. По жмені ластовиння весна дарує дітям, а мамам — ранки сині та перші ніжні квіти. Річкам дарує воду, зернинам — теплу землю, а сіячам — роботу, почесну і веселу.
6 бер. 2019
...
..
7 січ. 2019
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ !
Щедрий вечір, добрий вечір- І дорослим і малечі! Щастя, радості, любові, Щоб завжди були здорові І багаті, і веселі І на дворі, і в оселі. Щоб Господь оберігав, Вам усе потрібне дав! Щоб ви квітли з кожним роком, Отже, всіх вас з Новим роком!
19 груд. 2018
ВІТАЄМО ВАС ЗІ СВЯТОМ МИКОАЯ ЧУДОТВОРЦЯ!
емна нічка наступає, Снігом білим засипає, Всі дороги і будинки, Всі дерева і ялинки. Ніби казка на малюнку – Сніг малює візерунки. Двері в хату відкривай, Йде до вас сам Миколай . Він несе свої вітання, Радість, свято, побажання: Щоб у кожній хаті – всі були багаті! Щоб у кожнім домі всі жили в любові!
5 груд. 2018
Колективний перегляд