17 січ. 2018

Педагогічна рада №1

Про впровадження інноваційних технологій як засобу оптимізації спільної фізкультурно-оздоровчої роботи ДНЗ і родин:
5 січ. 2018

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Хай ангел торкнеться вас ніжно крилом, зігріє вам серце Різдвяним теплом. Хай радість, кохання наповнять ваш дім, оселяться щастя і спокій у нім!
28 груд. 2017

З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ!..ВІТАЄМО ВАС З НОВИМ РОКОМ!
20 груд. 2017

А хто,хто Миколая любить!

ЗАВІТАВ У НАШ ДИТСАДОК СВЯТИЙ МИКОЛАЙ.

КОЛЕКТИВНИЙ ПЕРЕГЛЯД ЗАНЯТТЯ З ЕКОНОМІЧНОГО ВИХОВАННЯ У ДОШКІЛЬНИКІВ У СТАРШІЙ ГРУПІ. ВИХОВАПТЕЛЬ : СКІЧКО В,С,
12 трав. 2017

ДЕНЬ МАТЕРІ

Бути мамою — то гордість, честь велика, дар небес, Хай велику втіху, радість вам приносить цей процес. Тільки радують постійно шибеники вас малі, Хай не буде щасливіше матері на всій землі.
11 трав. 2017

МЕТОДИЧНА СКАРБНИЧКА: СТЕЖКАМИ РІДНОГО КРАЮ (З розділу національно -патріотичного виховання дошкільників)

КОЛЕКТИВНИЙ ПЕРЕГЛЯД: Екскурсія до музею Л. Мацієвича

19 черв. 2018
"ЛІТО, ЛІТЕЧКО ПРИЙШЛО -ДІТЯМ РАДІСТЬ ПРИНЕСЛО !"
"Діти охоче чимось займаються. Це дуже корисно, а тому не лише не можна цьому заважати, а необхідно вживати заходів, щоб завжди їм було що робити" Я.А.Коменський
4 черв. 2018
Літнє оздоровлення
.Знаєш, скільки справ у літа? Їх усіх не полічити! Треба нам підсмажить спини, Ніс убрати в ластовиння, Накупати нас у річці Наперед на три сторіччя, Та іще подарувати Лісу й лугу буйні шати. Словом, справ — не полічити! Та найбільше треба літу, Щоб зуміли я і ти Набагато підрости! Костецький Анатолій
31 трав. 2018
День захисту дітей
.
7 трав. 2018
ТИЖДЕНЬ ОБЖД "РУХУ ПРАВИЛА ЄДИНІ-ЗНАТИ ЇХ УСІ ПОВИННІ"
ПРАВИЛА ДОРОЖНІ ЗНАЙ СВОЄ ЖИТТЯ ОБЕРІГАЙ.
4 квіт. 2018
ВІТАННЯ
"Хай милосердям всіх освятить Бог! Хай вас минають заздрощі й зневіри. З Великоднем у серці без тривог! Весну стрічайте в запашнім цвітінні!
4 квіт. 2018
ТИЖДЕНЬ ОБЖД
"ЖИТИ ЦІКАВО ТА БЕЗПЕЧНО"

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"