Заняття-гра з валеології

28 лист. 2018
Живе-не живе

Програма "Дитина"  для старшого дошкільного віку передбачає формування у дошкільнят практичних умінь та навичок в узагальненні знань про природу нашої планети, як джерела добробуту людей; про природні корисні копалини, істотні ознаки обєктів рослинного та тваринного світу. Діти навчаються самостійно робити висновки про те, до якої групи належить обєкт -  до "живого", чи "неживого", а також визначати умови життя живих та неживих організмів на планеті Земля .

Дошкільнята мають розуміти  необхідність природоохоронної діяльності, знати правила екологічного сприймання оточуючої дійсності, брати посильну участь у збереженні природного довкілля рідного краю і планети.

.

Вихователь Ромашина Л.П.  в ігровій формі змогла донести до дітей всі ці знання.