ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ

22 черв. 2018
Співпраця з КЗ "ДЮСШ" та відділом молоді та спорту.

СПОРТИВНІ РОЗВАГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ.

Організація активного відпочинку дошкільнят з фізичним навантаженням передбачає створення умов для їхнього фізичного розвитку в ігровій діяльності, закріплення вмінь та навичок, набутих у повсякденні та на заняттях з фізкультури. Проведення спортивних свят- один з ефективних шляхів реалізації фізичного розвитку малят.

Фізкультурні свята та розваги дуже подобаються дошкільнятам, адже вони обєднують їх спільними переживаннями, дарують відчуття перемоги, допомагають формувати бажання бути сильними, спритними,витривалими, займатись спортом.

Активний рухливий відпочинок- запорука здоровя і доброго настрою дітей, їхнього постійного інтересу до фізичних вправ, уміння застосовувати набуті рухові навички.

А головна мета змагань -створення веселого настрою, та позитивних емоцій.

Сьогодні у дитячому садку "Світлячок" проведено спортивне свято "Олімпійський день" за сприяння

КЗ "ДЮСШ" та  відділу молоді та спорту  Олександрівської РДА, які представляли заступник директора

КЗ "ДЮСШ" Осадча Лілія Іванівна та провідний спеціаліст відділу молоді та спорту Чорноморець Ірина Ігорівна.

Цікаві ігри змагального характеру, вболівання за свою команду, видача учасникам дипломів та призів забезпечили дошкільнятам гарний настрій, сприяли інтересу до занять спортом.