6 бер. 2018
РАЙОННЕ МЕТОДОБЄДНАННЯ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІ, ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ ТА ВЧИТЕЛІВ-ЛОГОПЕДІВ НА БАЗІ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №6

На базі нашого садочка пройшло засідання районного методичного обєднання вихователів, практичних психологів, вчителів-логопедів по використанню форм і методів сучасних технологій в організації навчально-виховного процесу.

Заняття на  тему :«Диференціація звуків с- ш, з-ж », яке підготувала та провела вчитель – логопед районного –логопедичного пункту Шпильова Оксана Віталіївна дало змогу вихователям районного методичного обєднання взяти в свою роботу цінні форми роботи, що їх використала вчитель-логопед  по корекції звуків в ході заняття .  Дидактичні вправи на визначення звука, який найчастіше повторюється, «ремонт» слів, дидактичні ігри  по виправленню «Небувачок», читання з передбаченням твору Василя Олександровича Сухомлинського «Соромно перед соловейком», інтелектуальні розминки. Методи та прийоми, використані Оксаною Віталієвною, показали ,як не перевантажуючи дітей, розвивати у них увагу, пам’ять, логічне мислення, як збагачувати пасивний та активний словник дошкільнят.

Майстер-клас від "Вихователя-методиста" цього закладу Дуднікової Валентини Сергіївни, щодо використання  завдань з екологічного напрямку у поєднанні з фізичним вихованням, поповнив знання колег по  проведенню  занять з фізичної культури на яких використовуються дидактичні ігри, вправи, прийоми психологічної релаксації, проблемні ситуації та різноманітні види масажу ззавданнями екологічного спрямування.

Майстер-клас від вихователя Сіденко Ніною Іванівною (звання «Вихователь-методист») по використанню творчості В.О.Сухомлинського для реалізації завдань розумового, мовленнєвого, морально-етичного виховання дошкільників. Його учасники були дуже активними, підходили до вирішення завдань з цікавістю та  відповідальністю, намагаючись як найбільше використати методів та прийомів новітніх форм роботи з дітьми.

Вихователь-методист ДНЗ №6  Павлюченко Л.О.