Міжнародний день театру

5 квіт. 2013
У нашому дитсадочку пройшло театральне дійство, присвячене Міжнародному дню театру.

У дошкільному навчальному закладі пройшло театральне дійство, присвячене Міжнародному дню театру. Діти мали нагоду познайомитися з видами театру,отримали знання про призначення театру, а також про правила етикету поводження в театрі. Малеча була в захваті від пальчикового та лялькового театру. Сатиру представили вихованці середньої групи «Ромашка», які співали куплети про свій дитячий садок.

Сюрпризом для малят був виступ театрального гуртка (керівник Скічко Ю.М.), де діти середньої групи «Дзвіночок» представили виставу «Курчатко та його друзі».

Гарний настрій дітям створили: Матвієнко О.І. Лавріненко В.П. та Петрушка (Скічко Ю.М.).