МЕТОДИЧНА СКАРБНИЧКА. Підсумкові заняття. (6-9 люте)

9 лют. 2018
СТАРШИЙ ДОШКІЛЬНИЙ ВІК

В групах старшого дошкільного віку ДНЗ №6 були проведені підсумкові заняття,що дало змогу визначити знання ,уміння та навички,якими оволоділи діти  за квартал у відповідності з вимогами програми "Дитина".

Група № 4 "Казка" (середня)

Заняття з малювання штамповкою "Ой ти, бабо снігова..."

Вихователь: Дуднікова В.С.

Група №3 "Сонечко" (середня)

Сюжетно-рольова гра "Запрошення на день народження Миколки" ("Сімя", "Транспорт", "Магазин") .Ознайомлення дітей з елементами економіки.

Вихователь: Петренко В.І. у співпраці з помічником вихователя Шевченко Н.М.

Група №2 "Гномик" (І молодша)

Ранковий прийом.

Мета: Забезпечити позитивний емоційний стан дітей під час приходу до дитячого садка. Формувати навички культури поведінки у спілкуванні з дорослими та однолітками. Закріпити вміння  роздягатися, охайно складати одяг та самостійно мити руки і вживати їжу.

Виховувати інтерес до виконання вправ ранкової гімнастики.

Вихователь: Лаврусь З.М.

Група №6 "Краплинка" (старша)

Тематичне заняття "Мандрівка екологічною стежиною нашого краю"

Мета: Формувати досвід пізнання дітьми навколишнього світу свого рідного краю Олександрівщини, розуміння необхідності охорони довкілля; розширити знання про тваринний та рослинний світ  рідного краю ,занесений до Червоної книги України, виховувати дбайливе ставлення  до природи.

Вихователь: Іваненко А.О.