Шановні батьки! Ми просимо Вас  дотримуватися  таких правил у  дитсадку:

1. Приводити дітей до дитячого закладу з 7.00 до 8.30. (відповідно до режиму роботи групи). Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно! Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки вихователям.

2. Ідучи додому обов'язково повідомте про це вихователя. Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.

3. При вході, будь ласка, обчищайте взуття та зачиняйте за собою вхідні двері

4. Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафу.

5. Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратно та по сезону одягненою. Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті. Дайте дитині з носовичок.

6. У шафці дитини повинний бути завжди запасний одяг для групи. Взуття дитини повино бути на застібках, відповідати розміру стопи.

7. Щоб запобігти втраті або обміну речей, позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей.

8. Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів. Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо. Допускається пригощати дітей (день народження тощо) лише фруктами, карамельними цукерками, сухим печивом.

9. О 9.00 починаються заняття. Тому переконливо просимо Вас: якщо ви прийшли з поважної причини, коли заняття розпочалося, допоможіть роздягтися і тихо приєднається до дітей, або ж почекайте його закінчення. Якщо ви хочете бути присутніми на занятті, попередьте про це педагога та ознайомтеся з правилами відвідування занять.

10. Не відволікайте педагога під час занять, всі проблеми ви зможете обговорити у зручний час - вранці до 8.30, в другій половині дня після 16.30; а також на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час.

11. Для музичних занять  дитині знадобляться  чешки , для фізкультурних – спортивна форма .

12. Пам'ятайте, іграшка дитини - іграшка для всіх. Вона може зламатися.

13. У нашому дитячому садку обов'язковими є  батьківські збори  та інші заходи для батьків. Якщо з об'єктивних причин ви не зможете прийти, попередьте педагогів заздалегідь.Л

14. За харчування дітей батьки сплачують не пізніше 10 числа поточного місяця на місяць вперед. Оплата є обов'язковою для усіх. У випадку відсутності платні за дитячий садок , дитина до групи не приймається.

15. В разі хвороби  мати довідку від лікаря, попередити адміністрацію за один день про вихід після відсутності.

16. При виникненні у дитини симптомів захворювання (кашель, температура, нежить, блювота, пронос тощо) необхідно звертатися на прийом до дільничного педіатра, в дитячий садок дитина не приймається. Якщо ваша дитина занедужала, просимо до 9.00 повідомити старшу медсестру.

17. Якщо в дитини є алергічні реакції на продукти,  попередити вихователя та медичну сестру

18. Забирають дитину додому рідні (діти до 14 років  та нетверезим дитину не віддають).

19. Якщо Ви не змогли вирішити будь - яке питання з педагогами, ви можете звернутися до вихователя-методиста, завідувача ,старшої медсестри. Конфліктні та спірні ситуації  вирішуються за відсутності дітей.