Я дякую ,солдате, за життя,

Що я живу без куль над головою.

За те, що маю я надію в майбуття,

І я думками завжди там з тобою.

Я дякую, солдате, і за те,

Що маю те, чого немає в тебе.

Домівку теплу, сонечко ясне,

Блакитне,мирне українське небо.

Я дякую,солдате, що стоїш

В передовій за рідну Україну

За те, що чесний бій ведеш,

І захищаєш неньку -Батьківщину.

5.04.2017 року у ДНЗ №6 відбулася зустріч вихованців та колективу закладу з учасником антитерористичної операції Сергеевим О.Ю. та волонтером Гирич В.Присутні згадали про Історичне минуле нашої держави,про мужність та звитягу її захисників, бойові традиції  від Київської Русі та козаків до сучасних захисників Вітчизни - воїнів АТО.

Виховний захід наповнено глибоким національно - патріотичним змістом,що запалив у маленьких серцях дошкільнят вогник любові до  своєї Вітчизни,та повагу до людей, що оберігають мирні будні.

Перед дітьми виступив комісар Олександрівського районного комісаріату  підполковник ЗС України -Сергеев Олексій Юрієвич. Діти з захопленням слухали його розповідь про місію наших воїнів на Сході України,про їх тяжкі солдатські будні,та про завдання, яке стоїть перед ними -захистити нашу Україну від зовнішньої агресії.

Від волонтера Валентини Гирич діти дізналися про роль волонтерського руху,адже усім зрозуміло,що без допомоги волонтерів та усього українського народу нашим воїнам у зоні конфлікту було б не легко.Наші дошкільнята зі своїми родинами,працівники колективу ДНЗ №6 намагаються внести свій посильний вклад у добру справу.Ми збирали  та закупляли необхідні речі та продукти харчування для воїнів АТО,передавали їх волонтерами на передову та до Київського військового госпіталю.Діти передавали листи та малюнки з творами українських поетів про нашу Україну,її захисників та видатних людей.

Гостей привітали концертом.Старші дошкільнята читали вірші, співали українські народні пісні та виконували таночки для запрошених гостей. На згадку запрошеним подарували квіти та маки - нагрудний символ жертв усій військових та цивільних конфліктів.

Всі присутні на зустрічі висловили надію на швидке завершення збройного конфлікту, збереження території нашої Батьківщини ,її волю і славу.Такі зустрічі виховують у малят патріотизм.