ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

12 квіт. 2016
" ЦИВИЛЬНЫЙ ЗАХИСТ - ЦЕ НЕ ЖАРТИ, ТРЕБА ВСІМ ПРО НЬОГО ЗНАТИ"

Навчально-виховна робота з дітьми дошкільного віку спрямована на підготовку їх до зустрічі з різними складними, а іноді й небезпечними життєвими ситуаціями,та вироблення в них елементарних,доступних віку норм поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Метою проведення Тижня безпеки дитини є поліпшення якості освітньої роботиз питань особистої безпеки та захисту здоров’я дітей від негативних впливів довкілля ; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій; удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогічних працівників з формування у дітей дошкільного віку ціннісного ставлення до власного життя і здоров’я; пропаганди здорового способу життя серед дітей та їх батьків. Під час проведення  «Тижня знань безпеки життєдіяльності» пройшло ряд цікавих та повчальних заходів, передбачених планом роботи з дітьми на цей тиждень.