Екскурсія до бібліотеки.

29 бер. 2016
На запрошення керівництва та працівників районної дитячої бібліотеки, у рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання, діти старшого дошкільного віку дитячого садочка №6 відвідали бібліотеку.

Екскурсію до бібліотеки   малята чекали з нетерпінням, адже бібліотекарі ознайомили їх  з різноманітністю книжок для дітей, з найдоступнішими для малят жанрами, дали можливість самостійно переглянути  дитячу періодику ,книжки- розкладки, книжки -іграшки. Працівники  та казкові персонажі спонукали дітей впізнавати казки, оповідання, героїв за допомогою загадок, уривків з творів, ілюстрацій та різноманітних предметів. Діти розповідали про запропоновані твори, складали пазли за знайомими сюжетами літературних  творів ,розуміючи ,що казки, оповідання та  вірші створені людьми. Такі заходи допомагають дітям у вихованні інтересу та поваги до літературної спадщини рідного народу, вихованні у малечі прагнення до пізнання нового і невідомого ,бережного відношення до книг.                                                                                                                                                              Ми впевнені, що багато батьків скористається запрошеннями, та запишуть дітей до дитячої бібліотеки.

А працівникам бібліотеки особлива подяка за співпрацю у вихованні дошкільнят.

Вихователь - методист: Павлюченко Л.О.