КОЛЕКТИВНИЙ ПЕРЕГЛЯД

29 бер. 2016
Руховий режим протягом дня у 1 молодшій групі. Режимний момент.

У  1  молодшій групі вихователі намагаються спрямувати свою роботу на забезпечення  та зміцнення здоровя дітей, оволодіня дітьми  життєво необхідними рухами. Систематичність та послідовність у роботі з фізичного виховання, увага до кожної дитини , дотримання режиму дня,  рухливі ігри , загартовуючі процедури  допомагають  малятам активно використовувати набуті рухові вміння у самостійній руховій діяльності в природному оточенні.

Вихователь Лаврусь З.М. дбає про руховий режим малят, проводячи впродовж дня рухливі ігри та розвиваючі вправи