Музейна педагогіка у дошкільному навчально закладі №6

11 бер. 2016
Методичне обєднання вихователів району на базі дошкільного навчальноого закладу "Світлячок"

На базі нашого садочка відбулося методичне обєднання вихователів району, на якому працівники поділилися своїми надбаннями з теми:"Музейна педагогіка у дитячому дошкільному навчальному закладі.                                                                                                                                                                 Гості переглянули заняття з грамоти з елементами музейної педагогіки, а також розвагу, присвячену народним звичаям та обрядам свята Стрітення, куточки міні-музеїв в групових кімнатах, які створювали працівники разом з дітьми та їх родинами.

Фрагменти заняття, проведеного у старшій групі з грамоти з елементами музейної педагогіки

на тему: "Ми в музеї побували, цікавинки всі пізнали"

Вихователь: Салій Тетяна Семенівна.

Свято Стрітення.

На гостини до діда Максима запрошено вихованців гуртка "Краплинка".

Основними в українознавчій роботі в дошкільному закладі та родині  є засоби народної педагогіки:  рідна мова, усна народна творчість, пісенне та  хореографічне мистецтво, народна гра та іграшка, календарно - обрядові свята, народне декоративно - вжиткове мистецтво, звичаї, традиції, символи, родинно -побутова культура.

Знайомили дітей з народними традиціями : вихователь Орлик І. М., музичні керівники Матвієнко О.І. та Лавріненко В.П.

Активну участь у проведенні дійства брали вихователі ДНЗ -Айрапетова Л.Г.                    та Петренко В.І.

Усвідомлюючи загальну мету виховання ,а саме - сприяння відновлення національної свідомості , духовності дорослих та формуванню цих основ в дитинстві -перед дорослими стоять такі основні завдання :

поліпшення культури українського дошкільного та родинного виховання.
формування у дітей патріотичних почуттів, гуманістичної моралі, етичної культури у тісній взаємодії  родинного та суспільного виховання.
забезпечення єдності поколінь

Вихователь - методист ДНЗ   №6   Павлюченко Л.О.