ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ "З вогнем не жартують" (11.11.15.11.2013)

15 лист. 2013
У нашому садочку малеча мала нагоду пригадати та ознайомитися з правилами безпечного поводження з вогнем.Заходи,що передбачалися планом на цей тиждень ,не лише додали малюкам настрою,але й допомогли закріпити такі необхідні знання з безпеки життєдіяльності.

ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ                                                  « З ВОГНЕМНЕМ НЕ  ЖАРТУЮТЬ»  (11.11 – 15.11 2013)

Заходи,що передбачаються

1.Педгодина :  «АБЕТКА  БЕЗПЕКИ»                                                        « Знайомство дошкільників з правилами  запобігання , та поводження під час пожежі»

2.Розглядання  пожежонебезпечних предметів з  дітьми та бесіда зі старшими дошкільниками про можливі негативні наслідки неправильного поводження з вогнем

11.11.2013

Павлюченко Л.О.

Вихователі груп

1.Конкурс на кращий посібник з безпеки для педагогів

2.Спортивна розвага : «Рятівники поспішають на допомогу»

12.11.2013

Завідуюча,

методист

Вихователі ст. груп

1.Тематичне заняття для дітей «Наука для незнайко,або чому неможна гратись сірниками»

2.Ігри-тренінги та розбір змодельованих ситуацій на тему : «Алло, пожежна служба!»

13.11.2013

Вихователі груп,  музичні керівники

Вихователі ст. груп ,психолог

1.Тематична розвага :                                      «Скажемо пожежі  – «Ні»