Тиждень безпеки життєдіяльності

22 квіт. 2013
Вчимося безпечному поводженню у природному довкіллі та побуті

У дитячому садку №6 з 15 – 19 квітня пройшов тиждень безпеки життєдіяльності на тему «Наша безпека у наших руках».

Заходи, що передбачалися протягом цього тижня, були спрямовані на закріплення знань дітьми про безпечне поводження у природному довкіллі та у побуті. Діти змогли отримати знання проте, як захистити себе самому у складних ситуаціях та про те як треба зробити, щоб зберегти своє здоров’я.

Тема дня «Про здоров'я треба знати, і про нього треба дбати» передбачала дитячий туризм до стадіону ім. М. Шишки з метою ознайомлення з різноманітними видами спорту та зі спортивним обладнанням стадіону, спортивними іграми (ігри з елементами футболу, перетягування канату та ін.). Педагоги мають надію, що діти зроблять вірний вибір на користь здорового способу життя.